TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

AC/DC vydajú tento rok nový album aj s prispením Malcolma Younga

Legendárne austrálske zoskupenie AC/DC vydá tento rok nový album. Informácia je už známa nejaký ten piatok, ale teraz sme sa dozvedeli konkrétnejšie detaily. Zvestoval ich Dee Snider z TWISTED SISTERS, ktorý bol na obed s Brianom Johnsonom, spevákom AC/DC.

Pre rádiovú stanicu SiriusXM sa vyjadril: „Mal som s Brianom obed a rozprávali sme sa o oživení kapely. Povedal mi veľa vecí a veľa z toho nechcem prezradiť. Z fotiek ale vieme, a Brian to potvrdil, že boli v nahrávacom štúdiu a nahrávali nový materiál. Klasická zostava je späť a majú pár prekvapení ohľadom Malcolma Younga, o ktorých nesmiem hovoriť, ale vedzte, že mi padla sánka. Poviem len, že tam bude. Takže sa môžeme tešiť na AC/DC tak, ako ich milujeme.“

Podľa Snidera bude nadchádzajúci album obsahovať prekvapenia vzťahujúce sa k rytmickému gitaristovi Malcolmovi Youngovi. Jeho slovami „odvaria všetkých zarytých fanúšikov kapely“. Nové LP tak bude podľa zdrojov z kempu AC/DC obsahovať doposiaľ nevydané gitarové pasáže od Malcolma vo všetkých skladbách. Partička okolo jediného prítomného zakladajúceho člena Angusa Younga nechávala fanúšikov v nevedomosti. Až doteraz. Hard-rockoví králi sa do dôchodku ešte nechystajú a v najbližších mesiacoch sa od nich dočkáme novej muziky!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *