Logo
Propagujte svoju kapelu

Propagujte svoju kapelu

Go to english version

Vy hráte rockovú, metalovú alebo punkovú hudbu a my vás dostaneme k fanúšikom. V online magazíne ROCKER vám ponúkame priestor v týchto formátoch:

  • propagácia pripravovaného albumu, EP alebo singla,
  • uverejnenie recenzie albumu,
  • propagácia videoklipu,
  • premiéra videoklipu,
  • uverejnenie tlačových správ o koncertoch alebo turné, novinky zo života kapely,
  • rozhovory, videorozhovory.

Všetok obsah je podporovaný na našej stránke na sociálnej sieti Facebook. Redakcia si vyhradzuje právo na redakčnú úpravu zaslaných materiálov, prípadne ich neuverejnenie.


Nový album, EP alebo singel

Pripravujete alebo ste vydali svoju hudbu a potrebujete ju dostať k fanúšikom. Online magazín ROCKER vám v tejto činnosti pomôže uverejnením článku alebo tlačovej správy o vašej tvorbe. Vašu tvorbu môžeme spropagovať aj rozhovorom, ktorého hlavnou témou bude práve pripravovaný album.

Recenzia albumu

Vydali ste EP alebo plnohodnotný album a je jasné, že bez propagácie sa k ľuďom nedostane. V recenzii sa redaktor online magazínu ROCKER pozrie na vaše dielo nezaujato a hlavne s odstupom, ktorý vám a vašim známym môže chýbať. 
Pošlite na nižšie uvedenú adresu 2 kusy CD, pričom jedno dostane recenzent, druhé CD ostane v archíve redakcie. V prípade, že je album vydaný len v digitálnej forme, pošlite link na adresu redakcie sjekel@rocker.sk. Berte však do úvahy, že recenzia je časovo náročnejší žáner a buďte trpezliví, kým bude zverejnená.

Adresa pre zaslanie CD:

ROCKER.SK
Peter Sjekel
Partizánska 800/17
911 01 Trenčín

Premiéra a propagácia videoklipu

Veľmi radi odpremiérujeme váš nový videoklip. Venujeme vám celý deň na Facebook profile magazínu ROCKER, uverejníme informácie z histórie kapely, pikošky z natáčania, predstavíme kapelu a jej členov. 
Nový klip nakoniec premiérovo uvedieme do éteru.
Už odpremiérovaný alebo starší videoklip podporíme na našom Facebook profile.

Novinky, tlačové správy, pozvánky na koncert

Čokoľvek sa chystá alebo sa udialo vo vašej kapele ukážte svojim terajším prípadne budúcim fanúšikom. Posielajte na adresu redakcie sjekel@rocker.sk novinky, tlačové správy, pozvánky na koncerty a krsty albumov. My ich v redakcii spracujeme a uverejníme.

Rozhovory

Predstavte svoju kapelu formou rozhovoru, ktorý čitateľovi pútavou formou ukáže kto ste, aký štýl hráte a kam to chcete dotiahnuť. Rozhovor je vhodná forma aj na informovanie o prichádzajúcom albume. Porozprávame sa o procese tvorby, inšpirácii a očakávaniach.
Oslovte redakciu emailom na adresu sjekel@rocker.sk a jeden z našich redaktorov vás bude kontaktovať.

Máte záujem? Kontaktujte nás.

 

© rocker.sk