TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Relapse Records začalo vydávať doposiaľ nepočuté záznamy koncertov kapely Death

Meno Chuck Schuldiner rezonuje v metalistoch aj roky po jeho smrti. Zanechal po sebe nezmazateľnú hudobnú stopu v kapele DEATH a Relapse Records sa rozhodli vydávať doposiaľ nevydané živé vystúpenia. Všetko zlé je na niečo dobré a platí to aj v prípade koronavírusu. Koncerty a festivaly sú zakázané alebo sa rušia do budúcna, takže prišiel ideálny čas na pripomenutie starších vecí.

Pravidelná dávka zatiaľ nepočutých koncertov nesie názov Death: Non Analog – On Stage Series. Podľa vydavateľstva Relapse Records „pokryje všetky dôležité koncerty z každej éry kapely a jej zmien v zostave“. Záznamy budú k dispozícii na všetkých digitálnych platformách a historicky prvé vydanie prináša zvukový záznam šou v Montreale z roku 1995. Ďalej sa pozrieme do USA, Nemecka, Kanady aj Mexika. Tešiť sa môžete na vystúpenia z obdobia albumov Scream Bloody Gore aj Symbolic.

podobnom duchu začala vydávať METALLICA každý pondelok videozáznam jedného koncertu z rôznych období v histórii kapely aj miest na Zemi. Nevynechajte ani zaujímavosti o albume Symbolic, ktoré sme vám nedávno priniesli pri 25. výročí od vydania.


Použité zdroje:
relapse.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *