TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Pripomeňme si Chestera Benningtona so skladbou Sometimes

Nezameniteľný Chester Bennington sa ešte pred LINKIN PARK venoval svojmu prvému hudobnému projektu GREY DAZE. Kapela sa rozhodla materiál, ktorý nahrali ešte v roku 1994, vydať znovu v remastrovanej verzii. Znamená to nanovo nahratú hudbu aj vokály.

Pár mesiacov dozadu sme vám priniesli článok o prvých hudobných ochutnávkach, konkrétne skladbách What’s in the EyeSickness. Kapela aktuálne vypustila pieseň Sometimes a bude súčasťou albumu Amends. Ten mal pôvodne vyjsť 10. apríla, ale kvôli pandémii z COVID-19 sa presúva na 26. júna.

Sean Dowdell, zakladateľ skupiny a bubeník o Chesterovi a skladbe Sometimes: „Už vo svojich 18 rokoch bol Chester výnimočný textár, keď napísal aj tento song. Povedal som to v predošlých rozhovoroch, ale toto je presne tá skladba, ktorá mi vždy pri terajšom počúvaní pripomenie, v akých neľahkých podmienkach Chester žil. Vidím to z pohľadu dospelého. Ako väčšina jeho textov, aj v tejto skladbe je odkaz o zlých veciach, ktoré sa dejú, ale eventuálne sa zlepšia. S aktuálnou celosvetovou krízou tieto slová rezonujú ešte viac a prinášajú do životov nádej.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *