Pripomeňme si Chestera Benningtona so skladbou Sometimes

Nezameniteľný Chester Bennington sa ešte pred LINKIN PARK venoval svojmu prvému hudobnému projektu GREY DAZE. Kapela sa rozhodla materiál, ktorý nahrali ešte v roku 1994, vydať znovu v remastrovanej verzii. Znamená to nanovo nahratú hudbu aj vokály.

Pár mesiacov dozadu sme vám priniesli článok o prvých hudobných ochutnávkach, konkrétne skladbách What’s in the EyeSickness. Kapela aktuálne vypustila pieseň Sometimes a bude súčasťou albumu Amends. Ten mal pôvodne vyjsť 10. apríla, ale kvôli pandémii z COVID-19 sa presúva na 26. júna.

Sean Dowdell, zakladateľ skupiny a bubeník o Chesterovi a skladbe Sometimes: „Už vo svojich 18 rokoch bol Chester výnimočný textár, keď napísal aj tento song. Povedal som to v predošlých rozhovoroch, ale toto je presne tá skladba, ktorá mi vždy pri terajšom počúvaní pripomenie, v akých neľahkých podmienkach Chester žil. Vidím to z pohľadu dospelého. Ako väčšina jeho textov, aj v tejto skladbe je odkaz o zlých veciach, ktoré sa dejú, ale eventuálne sa zlepšia. S aktuálnou celosvetovou krízou tieto slová rezonujú ešte viac a prinášajú do životov nádej.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *