TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Nový videoklip od ASPHYX

Holandská death-doomová elita ASPHYX pripravuje na vydanie svoj desiaty štúdiový album, ktorý sa s názvom Necroceros bude váľať na pultoch až 22. januára budúceho roku. Jeho vydanie zabezpečuje vydavateľstvo Century Media Records. Opus sa nahrával s Tom Meierom v Tom Meier Studio a s Paulom Baayensom v The Mörserstudio, mix a mastering zaobstaral Sebastian “Seeb” Levermann v Greenman Studios. A artwork zase raz vytvoril Axel Hermann.

Oficiálny hudobný videoklip na prvú singel Botox Implosion nafilmoval Maurice Swinkels z Younique Film (LEGION OF THE DAMNED, EXODUS, KATAKLYSM).

Frontman Martin Van Drunen to komentuje slovami: “My sme to pôvodne chceli nafilmovať na Sunset Boulevard v L.A., kde má bydlisko väčšina patetických subjektov z tejto skladby, ale kvôli pandémii sme nechceli vycestovať do USA. Keďže je to rýchla skladba napísaná v tradičnom humornom death-metal-goreovom štýle, do klipu sme zakomponovali aj zopár humorných elementov. Našťastie nás starý dobrý Turock v Essene nechal nafilmovať, aj keď nemáme takéto klipy radi. Je to ale brutálna melódia.”

ASPHYX sú Martin Van Drunen (vokály), Stefan “Husky” Hüskens (bicie), Paul Baayens (gitary) a Alwin Zuur (basgitara).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *