TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Nikki Sixx oslavuje svoj triezvy stav

Nikki Sixx oslavuje devätnásty rok svojho triezveho stavu. Šesťdesiatjedenročný basgitarista MÖTLEY CRÜE ocenil odvykací program dvanástich krokov, ktorý mu pomohol prežiť bez drog a alkoholu.

Vo štvrtok druhého júla ukázal, že je triezvy presne devätnásť rokov, čo je dvestodvadsaťosem mesiacov, či šesťtisíc deväťsto štyridsaťjeden dní, alebo stošesťdesiatšesťtisíc päťstošesťdesiatpäť hodín.

Nikki napísal: „Devätnásť rokov vďačnosti … Je to cesta, ktorú sa oplatí absolvovať, ak chcete bojovať. Nie vždy to bolo ľahké. Prvá vec, ktorú som urobil a ktorú robím, že som zo svojho života vylúčil zlých ľudí, potom prichádza prvý krok a potom sloboda (ak pracujete). Pre mňa je to životný program. Vďaka tomu programu som lepším mužom, otcom, manželom, priateľom, kolegom v kapele a tvorivým duchom.” Nikki Sixx zápasil s užívaním návykových látok celé roky a dokonca bol údajne vyhlásený za klinicky mŕtveho po predávkovaní heroínom v roku 1987, keď sa mu na dve minúty zastavilo srdce. Odvtedy sa aktívne zapája do ozdravného „programu“, ktorému pripisuje pomoc pri transformácii jeho života a vzťahov.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *