Nikki Sixx oslavuje svoj triezvy stav

Nikki Sixx oslavuje devätnásty rok svojho triezveho stavu. Šesťdesiatjedenročný basgitarista MÖTLEY CRÜE ocenil odvykací program dvanástich krokov, ktorý mu pomohol prežiť bez drog a alkoholu.

Vo štvrtok druhého júla ukázal, že je triezvy presne devätnásť rokov, čo je dvestodvadsaťosem mesiacov, či šesťtisíc deväťsto štyridsaťjeden dní, alebo stošesťdesiatšesťtisíc päťstošesťdesiatpäť hodín.

Nikki napísal: „Devätnásť rokov vďačnosti … Je to cesta, ktorú sa oplatí absolvovať, ak chcete bojovať. Nie vždy to bolo ľahké. Prvá vec, ktorú som urobil a ktorú robím, že som zo svojho života vylúčil zlých ľudí, potom prichádza prvý krok a potom sloboda (ak pracujete). Pre mňa je to životný program. Vďaka tomu programu som lepším mužom, otcom, manželom, priateľom, kolegom v kapele a tvorivým duchom.“ Nikki Sixx zápasil s užívaním návykových látok celé roky a dokonca bol údajne vyhlásený za klinicky mŕtveho po predávkovaní heroínom v roku 1987, keď sa mu na dve minúty zastavilo srdce. Odvtedy sa aktívne zapája do ozdravného „programu“, ktorému pripisuje pomoc pri transformácii jeho života a vzťahov.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *