TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Breaking Benjamin spájajú sily s Lacey Sturm v novom videu Dear Agony

BREAKING BENJAMIN sa dali dokopy so speváčkou Lacey Sturm (momentálne na sólovej dráhe, v minulosti v kapele FLYLEAF) a vytvorili prerobenú verziu skladby Dear Agony. Tá sa objavila na tohtoročnom albume Aurora, ktorý ukazuje jedny z najväčších hitov kapely v inom svetle. Hudobne ide o veľmi vydarené dielo, ktoré zaznamenalo aj umiestnenie v rebríčku rock rádia na desiatom mieste so skladbou Far Away.

Klip sa odohráva v priestrannej lokalite staršej a opustenej budovy, kde je snímaná celá kapela na čele so spevákom Benom Burnleym a speváčkou Lacey Sturm. Unikátne spojenie by vôbec nemuselo byť posledné, pretože Lacey vydala zatiaľ posledný album Rot v roku 2016 a ako sa nedávno vyjadrila, už skladá hudbu novú. Je možné, že sa dočkáme podobnej spolupráce aj na jej novom albume so zatiaľ neohláseným dátumom vydania.

Burnley o prerábke skladby Dear Agony: „Prežívame temné časy, preto som rád, že môžeme zdieľať niečo povznášajúce s celou rodinou BREAKING BENJAMIN. Chcem sa poďakovať všetkým podporovateľom – starším fanúšikom aj tým novým – pretože bez vás by sme neboli tam, kde sme teraz.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *