TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Behemoth s novou skladbou Evoe aj s video vizualizáciou

Nové EP A Forest od kapely BEHEMOTH vyšlo 29. mája a už sa stihlo na internete zapísať aj dvoma výraznými ukážkami. Prvou bolo video z koncertu v Helsinkách, na ktorom predstavili cover verziu titulnej skladby A Forest pôvodne od skupiny THE CURE.

Aktuálne vydali aj vizualizačné video k novej skladbe Evoe. Nový materiál pozostáva z dvoch originálnych nových vecí – už spomínaná skladba Evoe a Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha – a dvoch cover verzií titulnej skladby – jednej štúdiovej nahrávky a druhej zo živého vystúpenia.

Frontman kapely, Nergal, sa k EP vyjadril nasledovne: Evoe a Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha sú dve úplne nové a nepočuté skladby, ktoré pokračujú tam, kde predošlý album I Loved You At Your Darkest skončil. Sme spokojní, pretože sme mali viac materiálu, než sme na album potrebovali, takže sme mohli vydať toto EP a posunúť sa ďalej. Skladby sú možno B-materiálom, ale určite sú silné a čerstvé! Dúfame, že aspoň v malom prispejeme vám, našim Légiám, k rozptýleniu v tejto monotónnej situácii. Užívajte!“

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *