Soulfly vydali nový živák Live Ritual NYC MMXIX

 

Už sú to skoro dva roky, čo SOULFLY vydali svoj vynikajúci album Ritual. Bezprostredne potom nasledovalo celosvetové turné, ktoré sa zastavilo aj v New Yorku. Práve z tejto šou je aj najnovšia nahrávka s názvom Live Ritual NYC MMXIX. Koncert sa odohral 11. februára a o zmixovanie a mastering sa postaral Charles Elliot. Na obale albumu nájdeme koláž fotografií zo živých vystúpení, o ktoré sa postaral Rodrigo Fredes.

Samozrejme, s vydaním prišlo na rad aj pár sprievodných slov od Maxa Cavaleru: „New York je očarujúce mesto; mesto, ktoré nikdy nespí! Vždy sa teším na to, keď v New Yorku hráme. Gramercy je skvelým miestom a vojaci pod zástavou SOULFLY boli v predných líniách preplneného bojového poľa. Hýbali sa ako nejaký divoký kmeň. Dúfam, že táto nezabudnuteľná noc plná metalu v NY pozdvihne vašu náladu počas karantény. Rozbaľte si vlastný kotol priamo v obývačke! Spoločne sa cez to dostaneme! Nech započne rituál!“

Podľa Maxových vlastných slov je Ritual jedným z jeho najobľúbenejších albumov od SOULFLY, pretože v sebe kĺbi tie najvýraznejšie prvky kapely. Zároveň je v niektorých ohľadoch podobný kultovému albumu Chaos. A.D. od SEPULTURY.

EP Live Ritual NYC MMXIX obsahuje sedem skladieb v tomto poradí:

01. The Summoning
02. Under Rapture
03. Fire
04. Porrada
05. Ritual
06. I And I
07. Back To Primitive

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *