TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Six Feet Under majú nový videoklip

V piatok, druhého októbra vydávajú deathmetalový veteráni SIX FEET UNDER už svoj sedemnásty štúdiový album, ktorý pod názvom Nightmares Of The Decomposed distribuuje ich vydavateľstvo Metal Blade Records. Oficiálny animovaný videoklip v réžii Reino Aedmäe na už tretí singel Blood Of The Zombie sa dá už vzhliadnuť.

Líder kapely Chris Barnes to komentuje slovami: “Zase pracovať a písať po 25-tich rokoch na novom materiáli s mojím starým kolegom z CANNIBAL CORPSE, gitaristom Jackom Owenom, bolo, ako keby som sa vrátil domov… do miestnosti plnej mŕtvol. Jackove nápady a riffy na tomto albume mi dali podnet na napísanie vskutku znepokojúcich textov. Skutočne to zapálilo moju tvorivosť.”

Dvanásť skladieb albumu Nightmares Of The Decomposed je definitívnym vyhlásením kapely, vďaka ktorému je zrejmé, že aj po 25-ročnej kariére je SIX FEET UNDER stále na špici daného metalového subžánru. Dynamický, pekelne heavy, chytľavý a nekompromisný – to je to, čo od nich očakávajú dlhoroční fanúšikovia a zjavne to aj dostali v podobe nového albumu, ktorý vznikol vďaka tvrdej práce Barnesa, gitaristov Owena a Ray Suhyho, basáka Jeffa Hughella a škopkára Marco Pitruzzella.

Nahrávalo sa vo viacerých štúdiách, včítane Criteria Studios v Miami, kde počas rokov nahrávali aj AC/DC, BLACK SABBATH a AEROSMITH, kde to produkoval a mixoval Chris Carroll, ktorý tomu dodal plný a robustný sound. O mastering sa postaral Chaz Najjar v denverských Badlands Recording v Colorade. Album je pekne zabalený do artworku od Luke Huntera.

“Nightmares Of The Decomposed” track list:

01. Amputator

02. Zodiac

03. The Rotting

04. Death Will Follow

05. Migraine

06. The Noose

07. Blood Of The Zombie

08. Self Imposed Death Sentence

09. Dead Girls Don’t Scream

10. Drink Blood Get High

11. Labyrinth Of Insanity

12. Without Your Life

 

SIX FEET UNDER sú:

Chris Barnes – vokály
Jack Owen – gitara
Ray Suhy – gitara
Jeff Hughell – basgitara
Marco Pitruzzella – bicie

 

Six Feet Under majú nový videoklip

Desivý artwork od Luka Huntera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *