TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Miláčikovia z Anaal Nathrakh sú späť s novinkou Endarkenment

Britské extrémne metalové duo ANAAL NATHRAKH vydá nový, v poradí už 11. album s názvom Endarkenment. Prostredníctvom vydavateľstva Metal Blade Records sa tak udeje 2. októbra. Mick Kenney a Dave Hunt si opäť pripravili pre naše uši aj oči niečo špeciálne. Ako to viem? Počujem to z prvého singlu Endarkenment, ktorý odpovedá názvu albumu. Čo tomu ešte napovedá? Cenzurovaný cover albumu, ktorý bude v celej svojej kráse dostupný len vo vnútri albumu.

Vokalista Dave Hunt sa k albumu vyjadril nasledovne: „Pokiaľ ide o pocity, tak je album oveľa viac otvorený, pozitívnejšie ladený a priamočiarejší, než naše predošlé nahrávky. Samozrejme, že tým nemyslím detsky šťastný alebo slniečkársky, ale niečo, čo horí a rozsvieti, než aby sa ponorilo do úplnej temnoty. Jednoducho niečo ligotavé, ale nie príliš.“

Kapela sa vyvíja, no zároveň zostáva verná svojim zaužívaným praktikám a soundu. Sú na to patričné hrdí a momentálne si to môžeme overiť na novej skladbe. Celý track list albumu Endarkenment si pozriete nižšie:

01. Endarkenment
02. Thus, Always, To Tyrants
03. The Age Of Starlight Ends
04. Libidinous (A Pig with Cocks In Its Eyes)
05. Beyond Words
06. Feeding The Death Machine
07. Create Art, Though The World May Perish
08. Singularity
09. Punish Them
10. Requiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *