TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Hráme sa na to, čím nie sme – upozorňuje kapela MF v novom singli

Ten nesie názov Klameme si do očí a ako napovedá, ide o vážnejšiu vec. Chalani upriamili pozornosť na pretvárku a pózu dnešnej doby. Túto tematiku zachytili aj v obrazovej podobe. 

„V dnešnej instagramovo-facebookovej dobe sa ľudia často hrajú na niečo čím v skutočnosti nie sú. Vytvárajú si tak nový image a za cenu sledovateľov či lajkov prestávajú byť samými sebou,“ povedal autor textu Matej Martiš. Zámerom skupiny MF bolo natočiť k singlu jednoduchý klip zložený z viacerých scén. „Oslovili sme nášho bývalého speváka Patrika a sme veľmi radi že si v klipe zahral,“ dodal Matej.

Klip s vážnou tematikou natočili Richard Gondoč a VLN Production, o strih sa postarali VLN production. Pieseň bola nahraná v priestoroch klubu Piano v Trenčíne a finálny mix s mastrom si do portfólia pripísali chalani z VOLUME PRODUCTION.

Singel Klameme si do očí je predzvesťou nových vecí. Ako kapela MF potvrdila, v súčasnej dobe tvorí nové piesne, ktoré, ak situácia dovolí, chce nahrať a odprezentovať na koncertoch už počas tohto leta. V aktuálnej zostave skupiny pôsobí:

Martin Guriš – spev, gitara
Matej Martiš – spev, gitara
Roman Blažej – basgitara
Matúš Spurný – bicie
Patrik Kováčik – gitara, spev

Kapela MF má navyše za sebou množstvo koncertov a festivalov po Slovensku i Českej republike. Na scéne pôsobí od roku 2002. V roku 2009 nahrala debutový album NABITÉ, v roku 2019 EP Druhá šanca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *