TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Deftones vydajú koncom roka nový album

Kapela DEFTONES naposledy vydala úspešný album Gore v roku 2016. Jeho nasledovník už je podľa slov Franka Delgada (klávesy/sample) hotový. Pre austrálske Forté sa vyjadril, že „sa momentálne mixuje, aby mohol vyjsť koncom roka 2020“.

„Pracovali sme na ňom posledných pár rokov a momentálne je asi hotový,“ povedal. „Niektoré veci musíme tu a tam pozliepať a spraviť, ale myslím, že to bude v najbližšej budúcnosti – vlastne to viem.“ Ďalej sa vyjadril aj o hudobnom smerovaní albumu: „Nikdy nenaháňame určitý sound alebo sa nesnažíme byť takí alebo onakí – proste chceme byť lepší v tom, čo robíme a vydať niečo, čo znie absolútne úžasne. Určite to je album DEFTONES, čo znie možno ako klišé, ale nikdy sme nevytvorili žiadne hranice a odjakživa sa schádzame a uvidíme, čo z toho vznikne. Momentálne sme ku**vsky nadšení.“

Spevák Chino Moreno pre NBC San Diego: „Užívame si spoločný čas na tvorbe albumu. Bol to skvelý zážitok. Zídeme sa, pracujeme na tom niekoľko týždňov, nech už je to len vydávanie rôznych zvukov alebo nové nápady. Potom ideme všetci domov a pri návrate do práce si donesieme vždy niečo navyše.“ Zatiaľ nie sú známe ďalšie detaily o názve ani o skladbách.


Použité zdroje:
loudwire.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *