TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Ďalšia sľúbená lajvka Metalliky

A máme tu znovu ďalšiu sľúbenú živú show. Metallica uviedla do digitálneho sveta, v rámci svojej koncertnej série “#MetallicaMondays”, ďalší kompletný záznam koncertu. Tentokrát prišlo na starší koncert, ktorý sa odohral 1. novembra 1991 v michiganskom Muskegone, konkrétne v jeho L.C. Walker Aréne. Tento koncert bol zaznamenaný ešte na kazete VHS a preto tá horšia kvalita obrazu.

Od minulej jesene, keď kapela zrušila svoje austrálske turné, Metallica bola mimo očí verejnosti. Oznámila len, že frontman James Hetfield sa od roku 2002 znovu vracia na odvykaciu kúru, aby bojoval proti svojim závislostiam.

Po rehabilitácii sa Hetfield verejnosti predstavil po prvýkrát až 30. januára tohto roku pri otvorení výstavy v Petersen Automotive Museum v Los Angeles, na ktorú poskytol desať automobilových veteránov zo svojej zbierky.

Metallica oznámila, že aj aprílové juhoamerické turné sa prekladá na december a okrem toho ruší všetky májové koncerty konajúce sa na troch festivaloch: Epicenter v Charlotte, Welcome To Rockville v Daytone a Sonic Temple v Columbuse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *