TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

The Offspring a ich veselý cover skladby Here Kitty Kitty

Karanténne opatrenia už lezú na mozog aj veľkým hudobným menám. THE OFFSPRING si dni krátia napríklad aj coverom skladby Here Kitty Kitty od THE CLINTON JOHNSON BAND. Prečo práve túto pieseň? Na Netflixe bol pred pár týždňami uvedený čiastočne dokumentárny seriál Tiger King s vtipnou postavou Joe Exotic, ktorý pieseň momentálne spopularizoval.

V hudobnom videu môžeme vidieť a počuť Dextera Hollanda a gitaristu Kevina „Noodles“ Wassermana, ako sedia na stoličkách, dodržujú dvojmetrové rozostupy a do rytmu im bubnuje záhadný hudobník v kostýme tigra. Slová kapely THE OFFSPRING o tom, prečo sa rozhodli práve pre túto skladbu: „Ahoj, ľudia! Ako veľa z vás, aj nám už tieto dni kus šibe a chceli sme spraviť niečo, čo by nám vyčarovalo úsmev na tvárach. Dúfame, že tak bude aj vo vašom prípade. Skladba Here Kitty Kitty je pôvodne od THE CLINTON JOHNSON BAND a *nie* od nikoho v aktuálnom dokumente, na ktorý sme sa všetci namotali.“

„Naše manželky si spolu písali a aj keď sa zhodli, že svojich manželov milujú, sú situácie, kedy by nás najradšej hodili tigrom. V rovnakom duchu teda dúfame, že si užijete tento náhodný song & video.“ Kapela aktuálne dokončila nahrávanie ich v poradí desiateho štúdiového albumu, ktorý bude opäť produkovať Bob Rock.

https://youtube.com/watch?v=fTPJ4PTqpDI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *