TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Steve Lukather má novú skladbu s Ringom Starrom

Steve Lukather a jeho vydavateľstvo Mascot Label Group/The Players Club oznámili vydanie úplne novučičkej kompozície s názvom “Run To Me” a jej sprievodného videoklipu. Skladba je výrazne ovplyvnená hudbou konca šesťdesiatych rokov, do ktorej Steve vložil vlastnú kreativitu.

“Run To Me” spolu napísali David Paich, Joseph Williams a samozrejme Lukather. Nahrala sa v zložení: Lukather na gitaru, Joseph Williams na klávesy s doprovodnými vokálmi, John Pierce z HUEY LEWIS & THE NEWS na basgitaru a dlhoročný Lukatherov priateľ a kolega z kapely – Ringo Starr na bicie. Ringo sa objaví aj vo videoklipe.

Nahrávanie, mix a mastering zabezpečil Kenneth Freeman, ktorému ako zvukoví inžinieri pomohli Bruce Sugar (pre Ringa) a Joseph Williams.

Lukather k tomu povedal: “Chcel som vydať túto skladbu čo najskôr. Myslím, že nastal správny čas na takúto veselú skladbu. Keď sme ju spolu s Josephom Williamsom a Davidom Paichom začali skladať, nastala akási čistá kolektívna inšpirácia a výsledok sme dokončili ako posolstvo nádeje pre našich potomkov. Hudobne je skladba inšpirovaná šesťdesiatymi rokmi, keď som vyrastal, a do skladby som vložil elementy, ktoré definovali túto neuveriteľne kreatívnu éru populárnej hudby.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *