TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Rotting Christ v oficiálnom traileri pre novú hru Mortal Shell

Metal a PC/konzolové hry si dokážu pri vhodnom spojení veľmi dobre rozumieť. Fanúšikov ROTTING CHRIST a gamingu určite potešil nedávny trailer na hru Mortal Shell, ktorý sprevádza práve hudba od týchto gréckych metalistov. Skladba s názvom χξϛ z albumu Κατά τον δαίμονα εαυτού sa tak stala oficiálnou súčasťou exkluzivity na PS4.

Frontman a gitarista kapely, Sakis Tolis, je zo spolupráce nadšený a pri tejto príležitosti spomenul napríklad aj to, že kapela pracuje na novom albume! „Drahí priatelia, sme nesmierne hrdí na to, že môžeme oznámiť spoluprácu s PlayStation 4 tvorcami hry Mortal Shell. Naša skladba χξϛ (666) sa objavila v oficiálnom traileri. Medzičasom usilovne pracujeme na nových skladbách pre nadchádzajúci ROTTING CHRIST album a pripravujeme sa na živé vystúpenie na European Metal Festival Alliance, ktoré sa uskutoční tento víkend. Držte sa. Tešíme sa na stretnutie s vami v reáli. NON SERVIAM!“

Mortal Shell vyjde 18. augusta pre PC v obchode Epic Games Store a Steam. Rovnako tak bude k dispozícii pre konzolových hráčov na PS4 aj Xbox One.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *