TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Rob Zombie nás čoskoro poteší novým albumom

Vynikajúci gitarista JOHN 5 (vlastným menom John William Lowery) už dlhé roky pôsobí s všestranným umelcom ROBOM ZOMBIEM a pre rádiovú stanicu WRIF sa rozpovedal o nadchádzajúcom albume, ktorý vyjde ešte tento rok.

„Už nejakú dobu je album dokončený a Rob to chce vypustiť v ten správny čas. Som nesmierne nadšený, lebo je to skutočne tvrdý album. Mám tú nahrávku doma a hrávame ju aj v zákulisí – predtým, ako sa pripravujeme na koncertné vystúpenie, alebo ju len tak počúvame. Je tvrdá a má tonu skvelých nápadov a chytľavých častí“.

JOHN 5 o Robovom hlase: „Robovi som to povedal už predtým, ale milujem WHITE ZOMBIE (hudobný projekt Roba, pozn. redaktora), vy milujete WHITE ZOMBIE a Robov hlas je v growle pomerne originálny. Odkedy ho poznám, nezmenil sa mu. Pravdepodobne sa nezmenil odkedy začal spievať. Za celý ten čas zostal rovnaký. Práve tohto skvelého growlu je na albume kopec.“

K albumu sa vyjadril aj samotný Rob Zombie: „Je to najlepšia nahrávka, akú som kedy spravil. Je to obrovské, šialené a komplexné a teším sa na to, keď to vypustíme von.“ Gitarista JOHN 5 si zároveň o albume myslí, že „ide o hudobne najvyvinutejší počin v zmysle viacerých zmien počas skladieb a neortodoxných štruktúr“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *