Pripravuje sa dokument o Philovi Lynottovi

Tu je ukážka traileru na pripravovanú dokumentárnu snímku o živote a kariére Phila Lynotta od oceňovaného írskeho filmára Emera Reynoldsa. Celý oficiálny trailer bude k zhliadnutiu až 20. augusta.

Filmová snímka príde do írskych kín na jeseň pod názvom „Phil Lynott: Songs For While I’m Away“, ktorej produkciu zabezpečuje Globe Production, fungujúca pod Universal Music, spolu s Screen Ireland. Produkujú ju Alan Maher a John Wallace z Cowtown Pictures a Peter Worsley z Eagle Rock Films.

„Phil Lynott: Songs For While I’m Away“ bude obsahovať aj rozhovory s Ericom Bellom, Scottom Gorhamom, Darrenom Whartonom z THIN LIZZY, Adamom Claytonom z U2, Suzi Quatro, Huey Lewisom, Jamesom Hetfieldom a Midge Ureom z ULTRAVOX.

„Phil Lynott: Songs For While I’m Away“ je celovečerný dokument, ktorý rozpráva príbeh mladého čierneho chlapca z robotníckej triedy pochádzajúceho z Dublinu z 50. rokov, ktorý sa stal najväčšou rockovou hviezdou z Írska. Ako líder THIN LIZZY bol Lynott skladateľom, básnikom, snílkom a rebelom. Snímka sa prekrýva s jeho vlastnými slovami a zameriava sa na jeho ikonické skladby.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *