TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Pozrite si klip od Five Finger Death Punch k skladbe A Little Bit Off

Koncom februára vypustili chlapci z FIVE FINGER DEATH PUNCH zatiaľ ich posledný album F8. Doposiaľ mali k skladbám len jedno video, čo sa však zmenilo s piesňou A Little Bit Off. Pri nahrávaní videa kapelu obmedzil súčasný stav kvôli COVID-19, čo sa odrazilo aj v samotnom videu. Je plné narážok na aktuálne dianie vo svete a vtipne využíva situáciu vo svoj prospech. Klip bol nahratý v časti Las Vegas, kde majú zákaz všetky autá a je tak možné vidieť speváka Ivana Moodyho, ako sa úplne sám prechádza po inak plných uliciach.

Zoltan Bathory, gitarista skupiny, sa vyjadril k celej situácii: „Náš nový album F8 vyšiel presne v momente, keď zasiahol COVID-19 celú západnú spoločnosť a všetka pozornosť bola upriamená tým smerom. To nás postavilo do nepríjemnej situácie, pretože je to pravdepodobne najlepší album, aký sme kedy spravili, a na strane druhej sme cítili, že by nebolo najlepšie nahrávku promovať počas toho, ako po celom svete umierali ľudia, zatvárali sa obchody, krachovali biznisy a ekonomika sa rútila do záhuby. A keďže to ovplyvnilo aj všetky verejné podujatia, turné sa rušili na kto vie ako dlho, stali sme sa obeťami vírusu aj my. Rozhodli sme sa urobiť video, ktoré by celú situáciu bralo s humorom, aby sme aspoň trochu rozohnali celkový negatívny vibe. Dnes sme však pripravení klip vydať… Myslím, že sa z toho stane hymna pre rok 2020… Všetci sme z toho dnes nejakí rozhodení (narážka na názov piesne).“

Väčšina textov z albumu sa venuje Moodyho závislosti na alkohole, dôsledkoch tohto nešváru a zotavovania sa z celého procesu odvykania si.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *