TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Novinky od Kanaďanov Billy Talent

Posledný album, Afraid of Heights, vydala kapela BILLY TALENT v roku 2016. Tento rok si pre fanúšikov pripravili niekoľko milých a nečakaných prekvapení. V januári to bola nová skladba Reckless Paradise, aby len pár dní dozadu prišli s ďalšou v poradí s názvom I Beg To Differ (This Will Get Better).

Kerrang! sa stretol s frontmanom kapely, Benom Kowalewiczom, aby sa pozhovárali o nadchádzajúcom albume s poradovým číslom 6. „Spôsob, akým ľudia prijímajú hudbu, je v súčasnej dobe veľmi rozdielny oproti tomu, ako to bolo pred tromi, piatimi alebo desiatimi rokmi,“ povedal. „Máme ešte pár songov, ktoré vydáme v najbližších mesiacoch. Takéto vydávanie hudby je zábavné a zároveň iné – rozhodne ide o zaujímavú skúsenosť. Vyzerá to tak, že ľuďom sa piesne páčia, čo je super.“

Ben o novom materiáli: „Ukážeme komplexný a viacvrstvový vesmír reprezentujúci BILLY TALENT na nahrávke, pretože každý song je úplne iný ako ten ďalší, ale zároveň rovnako dôležitý a silný. Je to najlepší materiál, aký sme zložili za veľmi dlhú dobu a som naň nesmierne hrdý.“ Ďalšou zverejnenou skladbou z albumu je Forgiveness l + ll.


Použité zdroje:
Kerrang.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *