TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Megadeth oficiálne začali nahrávanie nadchádzajúceho albumu

MEGADETH sú konečne oficiálne všetci v štúdiu! Započali tak nahrávanie nadchádzajúceho albumu, ktoré potvrdil basák David Ellefson. Po tom, čo sme sa dozvedeli, že nahrávanie bolo pre COVID-19 odloženéminulej novinke, že Dave Mustaine začal nahrávať vokály, je toto zatiaľ najväčšou novinkou.

Pre The Metal Circus sa o nahrávaní rozhovoril sám Ellefson: „Všetko prebieha v niekoľkých krokoch. Najskôr príde základ skladby, a teda basa a bicie. Ďalej prídu rytmické gitary a do toho vokály, gitarové sóla a všetky ďalšie prvky, ako extra gitary a všetky možné vrstvy melódií. Prvotinou, ktorú sme chceli mať hotovú, bola basa a bicie, takže sme ja s Dirkom (Verbeurenom, bicie) na tom posledný týždeň pracovali.“

„Celý proces tak započal. Myslím, že to sú dobré správy – album je oficiálne v procese nahrávania. Skladali sme od konca roku 2017, kedy sme odohrali posledný novembrový koncert v Buenos Aires, Argentíne. Odvtedy bolo cieľom začať skladať, čo sa aktuálne deje – loď už vyplávala z prístavu a je to skvelé“. Pokiaľ sa už neviete dočkať, pozrite si a vypočujte prevedenie skladby The Conjuring od Dirka Verbeurena za bicími.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *