TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Lamb Of God s novým klipom k skladbe Gears

Najnovším videom z dielne LAMB OF GOD je to k skladbe Gears. Tá sa nachádza na albume Lamb Of God, ktorý vyšiel 19.6., je maximálne čerstvý a obsahuje desiatku skladieb. Ako hostia si na dvoch skladbách zaspievali Chuck Billy (TESTAMENT) a Jamey Jasta (HATEBREED).

Album vyšiel cez vydavateľstvo Epic Records za morom a Nuclear Blast v Európe. Je priamym pokračovateľom nahrávky z roku 2015, ktorá nesie názov VII: Sturm Und Drang. Zároveň ide o prvý album, na ktorom hrá na pozícii bubeníka Art Cruz ako náhrada za Chrisa Adlera.

Gitarista kapely Mark Morton sa k celému albumu vyjadril nasledovne: „Deň-D konečne prišiel! Sme nesmierne natešení, že môžeme vydať náš nový self-titled album. Na skladby sme nesmierne hrdí a myslíme si, že niektoré z nich môžeme označiť za jedny z najlepších, aké sme kedy zložili. Ako kapela sme získali novú energiu a obnovili iskru kreativity, čo sa odrazilo aj na piesňach na celom albume. Každý z nás je nesmierne zvedavý na to, ako album príjme svet. Dúfame, že si ho užijete a ďakujeme za podporu.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *