TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

James Hetfield má tonu materiálu na nový album

Čo robiť, keď ste zavretí doma a máte more času? Pokiaľ ste James Hetfield, tak začnete skladať novú hudbu. V nedávnom rozhovore pre SiriusXM cez aplikáciu Zoom sa rozhovoril o tom, aké to je byť zavretý doma, aj o nahrávaní nového materiálu. Nič konkrétne ohľadom nového albumu sme zatiaľ nedostali, ale už vieme z viacerých zdrojov, že kapela má nový materiál! Minule to potvrdil aj Lars Ulrich.

Hetfield o tom, ako pokročil s jeho tvorivým procesom a trávení času posledné mesiace: „Nechcem sa nikoho dotknúť, lebo viem, že žijú ľudia, ktorých sa COVID dotkol oveľa viac, ako mňa… Tu, kde žijem, je to celé len o službách a rovnako tak o hudobnom priemysle. Práve tieto oblasti dostali poriadnu ranu. My sme túlavé psy na cestách – robíme to už od nepamäti – takže buď ste na ceste, alebo píšete. No a keďže nekoncertujeme, tak som začal písať. Zložil som tony materiálu. Som si istý, že je tam niekde veľa hudobníkov, ktorí to majú rovnako. Osobne milujem skladanie.“

Zatiaľ si môžete čakanie skrátiť spojením METALLICY a symfonického orchestru. Album so živákmi sa volá S&M2 a vyšiel 28. augusta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *