TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Hudba Mareka Brezovského opäť zaznie na koncertných pódiách

S prichádzajúcim letom a postupným uvoľňovaním opatrení sa pomaly prebúdza aj živá kultúra a vďaka hudobníkom združeným okolo Oskara Rózsu sa po roku vráti na koncertné pódia tiež hudba Mareka Brezovského v rámci série letných open air koncertov TROCHA RADOSTI TOUR 2021. Väčšina koncertov bude odohraná v stabilizovanej zostave, ktorá sa vykryštalizovala v posledných rokoch: Martin Valihora – bicie nástroje, Marek Minárik – basová gitara, Vladislav „Slnko“ Šarišský – klávesové nástroje, Adam Mičinec – gitara, Oskar Török – trubka a Oskar Rózsa – spev a klávesové nástroje. Súčasťou niektorých koncertov bude aj výtvarník Marek Ormandík, ktorý bude maľovať na veľkoformátové plátno, čo môžu fanúšikovia poznať aj z minulých koncertov, a čo sa stalo už akousi tradíciou.

Diváci sa môžu znova tešiť na to, že budú počuť skladby Mareka Brezovského v koncertnom prevedení, ktoré je stále relevantné a v súčasnom stave spoločnosti viac než aktuálne. Určite však na koncertoch zaznie (ako doposiaľ vždy) niečo nové z Marekovej tvorby. A ako dodáva Oskar Rózsa, diváci sa môžu tešiť tiež na to: „…že nás uvidia živých a zdravých () …a že budú môcť spolu s nami opäť spievať, tancovať a absorbovať mágiu prítomného okamihu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou našich vystúpení.Trocha radosti“ je veľavravný názov sám o sebe. Každý si môže darovať trocha radosti, rovnako ako každý môže darovať trocha radosti ostatným. V čase, keď nás systém okráda o všetko duchovné (aj materiálne) je jedinou záchranou hľadanie radosti v drobných maličkostiach.

Koncerty sa uskutočnia v ôsmych slovenských mestách a vzhľadom na platné protipandemické opatrenia bude v predaji obmedzené množstvo vstupeniek.

  • 19. jún – Amfiteáter Hlohovec
  • 20. jún – Music a Cafe Nitra
  • 02. júl – Záhrada – Centrum nezávislej kultúry Banská Bystrica
  • 03. júl – Amfiteáter Banská Štiavnica
  • 04. júl – Kasárne/Kulturpark Košice
  • 09. júl – Christiania Prešov
  • 10. júl – Smer Klub 77 Žilina
  • 11. júl – Umelka Bratislava

Vstupenky sú v predaji exkluzívne v sieti TicketLIVE.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *