TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Doro má nový klip

Nová skladba “Brickwall” od germánskej metalovej kráľovnej Doro Pesch má na sebe už aj vizuálny háv. Track vychádza digitálne alebo na vinyle 31. júla cez vydavateľstvo Nuclear Blast.

Jeden a pol roka po vydaní svojho mimoriadne úspešného dvojalbumu “Forever Warriors, Forever United” Doro konečne začala pracovať na nových hudobných nápadoch na nový album.

“Od februára som naspäť v štúdiu v USA,” povedala a pokračovala “…a začali sa pri skladaní a písaní nového materiálu diať úžasné veci.”

‘Brickwall’ je takou ochutnávkou pripravovaného nového albumu, ktorý sa pravdepodobne dostane na pulty niekedy na budúci rok,” vysvetľuje Doro. “Chcem dať svojim fanúšikom, aby ochutnali, aké to bude, lebo každá dobrá vec sa v týchto temných časoch hodí.”

“Text je o bezvýhradnej láske k osobe, ktorá je ťažkostiach a nie je ľahké vždy s ňou vyjsť a napriek tomu to robíte a pomáhate jej, aby ste spolu prekonali ťažké časy.”

“Brickwall” sa nahrával v Hamburgu spolu s Andreasom Bruhnom (ex-THE SISTERS OF MERCY) a bude k dispozícii ako farebný sedempalcový vinylový singel v zlatom a striebornom prevedení len v striktne limitovanej sérii tristo kópií.

“Strana B tohto singla bude obsahovať skvelú lajvkovú verziu ‘Soldier Of Metal’,” sľubuje Doro. “Táto skladba sa nahrala počas našej šnúry ‘Forever Warriors’ v zime, kde ju každý večer fanúšikovia vítali s nadšením, a tak chceme, aby nezabudli a aby trpezlivo očakávali naše najbližšie turné, ktoré sa rozbehne pravdepodobne na jeseň.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *