TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Corey Taylor o Stone Sour: Kapelu odkladáme na dobu neurčitú

Corey Taylor pár dní dozadu oznámil, že jeho kapela STONE SOUR si dáva bližšie nešpecifikovanú pauzu. Informácia ale nie je veľkým prekvapením, nakoľko v októbri vyjde Taylorovi prvý sólový album CMFT a keď sa situácia s COVID-19 ako-tak vyrieši, bude nasledovať SLIPKNOT turné a promovanie posledného albumu We Are Not Your Kind (ktoré ešte z pochopiteľných dôvodov neprebehlo).

Jeho slovami: „Mám pocit, že STONE SOUR nateraz povedali svoje posledné slovo. Ako kapela sme sa všetci rozprávali a rozhodli sme sa SS odložiť na neurčito. Tak to proste je. Všetci sa teraz venujeme vlastným veciam.“

Gitarista kapely Josh Rand chystá svoj vlastný sólový projekt, Coreyho nový album je tu čo nevidieť a s ním mu pomohol ďalší gitarista kapely, Christian Martucci. Navyše, Taylor plánuje vydať v blízkej budúcnosti aj ďalší sólový album. Pokiaľ ide o bubeníka SS Roya Mayorgu, aj ten sa na nedostatok práce takisto sťažovať nemôže – aktuálne pôsobí v kapele HELLYEAH a spolupracuje aj s gitaristom Markom Mortonom z LAMB OF GOD. Snáď sa STONE SOUR ešte niekedy dočkáme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *