TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Behemoth majú živý klip na coververziu od The Cure

Poľskí extrémni kovotepci BEHEMOTH pripravujú na vydanie svoje nové EP-čko, ktoré pod názvom „A Forest“ vychádza 29. mája cez vydavateľstvo Metal Blade. Titulná skladba tohto EP-čka je prerobená klasická pecka od THE CURE, v ktorej sa ako hosť mihol člen kapelky SHINING, spevák Niklas Kvarforth. EP „A Forest“ okrem tejto skladby obsahuje aj jej koncertnú verziu a ešte dve nevydané autorské skladby BEHEMOTH, ktoré pochádzajú z nahrávania albumu „I Loved You At Your Darkest“.

BEHEMOTH o tomto EP povedali:

„Robiť coververziu skladby z iného než metalového žánru je výzvou, ale skúsiť nahrať legendárnu skladbu svojím štýlom je ešte väčšia výzva, a preto sme do tohto procesu išli.“

„EP-čko obsahuje aj naše dve nové skladby, ‚Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha‘ a ‚Evoe‘, ktoré sú len pomyselným pokračovaním materiálu ‚I Loved You At Your Darkest‘, nič viac od toho nečakajte.“

„Dúfame, že Vám to prinesie aspoň trochu úľavy v týchto zvláštnych časoch. Ostaňte zdraví, ostaňte pozitívni, Hail Satan!“.

Tu je oficiálny koncertný videoklip na coververziu „A Forest“, ktorý sa zaznamenal na showke v Helsinkách v posledný deň ich posledného európskeho turné so SLIPKNOT.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *