TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Behemoth majú živý klip na coververziu od The Cure

Poľskí extrémni kovotepci BEHEMOTH pripravujú na vydanie svoje nové EP-čko, ktoré pod názvom “A Forest” vychádza 29. mája cez vydavateľstvo Metal Blade. Titulná skladba tohto EP-čka je prerobená klasická pecka od THE CURE, v ktorej sa ako hosť mihol člen kapelky SHINING, spevák Niklas Kvarforth. EP “A Forest” okrem tejto skladby obsahuje aj jej koncertnú verziu a ešte dve nevydané autorské skladby BEHEMOTH, ktoré pochádzajú z nahrávania albumu “I Loved You At Your Darkest”.

BEHEMOTH o tomto EP povedali:

“Robiť coververziu skladby z iného než metalového žánru je výzvou, ale skúsiť nahrať legendárnu skladbu svojím štýlom je ešte väčšia výzva, a preto sme do tohto procesu išli.”

“EP-čko obsahuje aj naše dve nové skladby, ‘Shadows Ov Ea Cast Upon Golgotha’ a ‘Evoe’, ktoré sú len pomyselným pokračovaním materiálu ‘I Loved You At Your Darkest’, nič viac od toho nečakajte.”

“Dúfame, že Vám to prinesie aspoň trochu úľavy v týchto zvláštnych časoch. Ostaňte zdraví, ostaňte pozitívni, Hail Satan!”.

Tu je oficiálny koncertný videoklip na coververziu “A Forest”, ktorý sa zaznamenal na showke v Helsinkách v posledný deň ich posledného európskeho turné so SLIPKNOT.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *