TIP REDAKCIE: Hudobné nástroje, zvuková technika a príslušenstvo od TOP značiek

Al Jourgensen a jeho Ministry vydávajú po dvoch rokoch novú skladbu Alert Level

Americkí industrialisti MINISTRY vedení nezničiteľným Alom Jourgensenom vydali novú hudbu. Členovia kapely na čele s krstným otcom „industriálu“ sú už dlhšiu dobu zavretí v štúdiu a pracujú na novom, doposiaľ bezmennom albume. Al Jourgensen bol z vyprodukovanej hudby tak nadšený, že sa rozhodol vypustiť do sveta ochutnávku Alert Level.

Pochopiteľne ide o mix z karantény, ktorý je sprevádzaný textovým videom a presne sa hodí do situácie, ktorú prežívajú miliardy ľudí po celom svete. Ide vôbec o prvú novú hudbu od predošlého albumu AmeriKKKant z roku 2018. Jourgensen o skladbe: „Dokončili sme ju v januári a počas skúšok znela naozaj skvelo. Hrali sme ju na skúškach pred turné v Austrálii a Japonsku ešte predtým, než sme šli do karantény. Pôvodne sme chceli dokončiť album do júla tohto roku tak, aby bol vydaný presne v deň volieb. Situácia to ale nedovolila, tak sme sa rozhodli vydať skladbu Alert Level samostatne už teraz. Vzhľadom na to, že song sa zaoberá otázkou ‘Ako veľmi sa bojíte?’, som veľmi zvedavý, ako na to fanúšikovia zareagujú.“

S poslednou vetou sa spája aj prosba kapely MINISTRY, aby poslucháči nahrali 30 sekundové videá na sociálne siete s #MinistryAlertLevel spojením. Následne si tieto odpovede Al a spol. pozrú.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *