Slovenská kapela Compresor si na jeseň pripravila miniturné po Slovensku, v rámci ktorého navštívi šesť miest. Otvárací koncert v Nitre bude zadarmo.

Turné "Ži pre svoje sny" dostalo názov podľa nedávno vydaného singla. Po slovenských mestách sa s Compresorom vydá bratislavská kapela The Averzia, hrajúca arrogant rock n roll.

"Bude to show plná riadne tvrdého rocknrollu," hovoria členovia kapely Compresor, ktorá minulý rok vydala tretie CD “Proti všetkým sám”.

Turné bude mať šesť zastávok, tá prvá, 5. septembra v Nitre z klube Žalár, bude bez vstupného. Ďalšie termíny sú:

11.9. - Banská Bystrica - Rock Club Tartaros
18.9. - Prešov - Normandia
17.10. - Poprad - Rock Fabric
23.10. - Žilina - Meštianská piváreň
30.10. - Senec - Murphys pub


Singel Ži pre svoje sny si vypočujte tu:

spustiť videospustiť video

Myšlienka pre vznik kapely Compresor vznikla ako protest proti tejto skazenej dobe, kedy sa lož stáva pravdou a ľudia budujú svoje životy, svoju budúcnosť, na základe masmediálneho svinstva. Dobe, kde sa pominuli všetky ozajstné hodnoty a ľudia dokonale závislí na peniazoch majú vopred stanovený osud.

"Naše piesne by vás mali viesť k tomu, aby ste boli sami sebou a nebáli sa používať vlastný rozum, naučili sa spoznávať ozajstné hodnoty, ktoré činia človeka šťastným a v žiadnom prípade nedovolili fiktívnej hodnote peňazí, aby akokoľvek obmedzila vaše sny," odkazuje kapela.