Metalisti Astriferous predstavili novú skladbu s názvom "Myriad of Grotesquerie", ktorá je prvým zverejneným kúskom z pripravovaného debutového mini-albumu The Lower Levels of Sentience, ktorého vydanie je v pláne 7. august cez Me Saco Un Ojo Ojo Records, a to na 12 palcovom vinyle. Pulverised Records sľúbili, že sa postarajú o vydanie materiálu na CD a Desert Wastelands Productions ponúkne album na páske.

Skladbu "Myriad of Grotesquerie" si vypočujte nižšie.

Astriferous vznikli v roku 2018 na Kostarike a prakticky okamžite sa pustili do práce na albume, ktorý je fanúšikmi mimoriadne očakávaný. Zopár členov súbežne fungovalo v kapele Bloodsoaked Necrovoid, a tak nie je žiadnym prekvapením, že prvá nahrávka Raise High the Scepter of Indulgence bola ukážkou nesmiernej kvality.


Mini-album bude obsahovať štyri skladby v celkovej dĺžke 21 minút, a to "Ghost Universe," "Exercises in Tantric Sorcery," "Myriad of Grotesquerie," a "Necrohallucination". Metalový kvartet čerpal inšpiráciu z rôznych zdrojov, aby vytvoril toto desivé dielo plné skrytej energie, groteskných zvratov a nezvyčajných pulzovaní. Skrátka, ide o pravý a poctivý deathmetal plný zlovestnej atmosféry a bezmedznej morbídnosti.

Album The Lower Levels of Sentience však nemožno rezolútne označiť ako "old school", avšak nemožno ani povedať, že ide o "new school".

Novú skladbu "Myriad of Grotesquerie" si môžete vypočuť TU a na tomto linku si zároveň môžete objednať aj vinylové prevedenie celého albumu. 

Tracklist The Lower Levels of Sentience:

  1. Ghost Universe [4:37]
  2. Exercises In Tantric Sorcery [4:34]
  3. Myriad Of Grotesquerie [4:20]
  4. Necrohallucination [6:59]