Prelom júla a augusta je tradičným časom celozávodných dovoleniek, takže pravdepodobne viacerým práve končí voľno. Hoci, nie je to pravidlo. A aj keď veľa metalistov tento víkend strávi na festivale Brutal Assault, pre tých, ktorí nie, predsa len prebehne pár akcií.


Piatok – 9. august

Okrem už spomínaného Brutal Assaultu, ktorý v piatok prebieha už tretí deň, si môžete odskočiť do Kempingu v Seredi na FFUD FEST. Tam to bude skôr pre punkáčov a fanúšikov coreu. Vystúpia skupiny D.O.A., APSURD, LIFE IN VACUUM, SIX SCORE, PHANE, DISCURE, WILD FORMS, W.A.B., NAILED IN, HIBAKUSHA, BAESTIEN, KULTRA, KULMA, ONANY BOYS, DAVOVÁ PSYCHÓZA, ABORTION, ČISTÁ RYŽA, RATS GET FAT, HROBÁR, INCRIMINATE, FAT, MY O VLKOCH, CINNAMON WIND, DÁŠA FON FĽAŠA a SAMČO BRAT DÁŽĎOVIEK. Niekoľko ďalších následne bude aj na afterparty.

 

Sobota – 10. august

Aj v sobotu bude ešte pokračovať BA. No ak nie ste na veľké festivaly, skočte si napríklad do bratislavskej Cyklo kuchyne na ŽIVÉ KVETY.

 

Poprípade, pokiaľ by sa vám zachcelo aspoň menšieho festíku na jeden deň, tak si zájdite do Vrábel na ROCK SHOW s kapelami GLADIÁTOR, ZOČI VOČI, ELÁN FOREVER, SEDATÍVUM, ENS, JANUÁROVÉ PREKVAPENIE, ALONE, PEORTH, THE MINDD, DLHÁ DOBA a GOOD DAMN.

Nedeľa – 11. august

Týždeň môžete ukončiť v bratislavskom Kulturák klube so skupinami MIDNIGHT, BETON a DEMOLIZER.

 

Použité zdroje:
Foto: cefestivals.files.wordpress.com