A leto je na konci. To kedy stihlo ubehnúť? Školákom končia prázdniny a od pondelka zarezávajú. Vysokoškoláci si ešte pár dní oddýchnu. A pracujúci čakajú práve na posledné dni týždňa, kedy si užijú aspoň trochu voľna. Alebo aj nejaké koncerty?

 

30. august – piatok

Na novom mieste, ale s rovnakým benefičným účelom bude lákať punkáčov na Letisko Trenčín festival Punkáči deťom. Ten však začal už vo štvrtok a piatok pokračuje s lákadlami ako CATASTROFY, TOTAL CHAOS, MEDIAL BANANA, HUDBA Z MARSU a ďalšími.

 

V bratislavskom Kulturák klube bude holandská návšteva v podobe kapely DISTANT doplnená českými SILENT GENERATION a slovenskými ABYSS ABOVE, BRIZOLIT a TATROFKA.

 

31. august – sobota

V sobotu to na hlavnom pódiu na Letisku Trenčín počas festivalu Punkáči deťom roztočia THE RUMJACKS, LION’S LAW, ČAD, EXNI TO a iní.

 

Projekt In Castle prinesie do seredského amfiteátra kapelu GIPSY KINGS pre všetkých milovníkov flamenca či latinských rytmov.

 

Na inú nôtu to bude s DAVOVOU PSYCHÓZOU a hosťom KOTÚČE DM na terase v Kolotočovo pube v Liptovskom Mikuláši.

 

1. september - nedeľa

Vo Fuge v Bratislave si môžete vychutnať prvý koncert kapely ANGELIC UPSTARTS na Slovensku. Publikum pre nich zahrejú domáci LORD ALEX.


Použité zdroje:
Foto: archív Punkáči deťom