SEPULTURA k skladbe „Means To An End“ odpremiérovala videoklip. Kompozícia pochádza z najnovšieho albumu kapely "Quadra", ktorý vyšiel 7. februára prostredníctvom Nuclear Blast Records.
Gitarista Andreas Kisser to komentuje slovami: „Sepulkomunita na celom svete, čakanie už skončilo! Nový album "Quadra" je už vonku !! Je skvelé, že sme urobili tak silný album a nemôžem sa dočkať, až vás všetkých uvidím na pripravovanom svetové turné. Ďakujem všetkým fanúšikom z celého sveta, ktorí udržujú túto kapelu nažive a motivovujú nás. Oslávme to spolu!"


A dodáva o novej skladbe a videu: „Means To An End“ je náš tretí singel s klipom, ktorý vzišiel z nášho nového albumu „Quadra“. Je druhou skladbou na albume. Je to veľmi silná a komplexná téma, ktorá inšpirovala režisérov Otavia Juliano a Luciana Ferraz, že nafilmovali jej úžasnú vizuálnu interpretáciu. Ukazuje ľudskú chamtivosť, aroganciu a nevedomosť, myslíme si, že to dokážeme všetko bez svedomia, bez rešpektu. Filmovalo sa sa v meste Jundiaí, v starej železničnej stanici a tiež v Sao Paule, v starom bankovom trezore, najväčšom v Latinskej Amerike. Užili sme si veľa zábavy a som s konečným výsledkom veľmi spokojný. Dúfam, že sa vám bude páči!"

"Quadra" je koncepčný album vytvorený vo švédskych Fascination Street Studios s renomovaným producentom Jensom Bogrenom. V marci začne Sepultura svetové turné.

spustiť videospustiť video