Fanúšikovia mystickej a energickej metalovej hudby si prídu na svoje 24. augusta na FOLK METAL FESTE s poradovým číslom sedem, ktorý sa bude konať v Mestskom kultúrnom stredisku v malebnom mestečku Tišnov približne 26 kilometrov za Brnom. Organizátori dali dohromady pestrú zostavu dvanástich kapiel, ktorá verne odráža rôzne odtiene pohanskej hudby.  

 

Najväčším ťahákom festivalu bude vystúpenie etno-folkového TOMÁŠA KOČKA aj s jeho orchestrom. Ďalej sa predstavia čoraz populárnješí brnianski folkmetalisti WOLFARIAN a taktiež pražská pohanská družina CRAUDALACH. Slovenských fanúšikov poteší vystúpenie kapely hrajúcej stredoveký fantasy folk STRIGÔŇ. 

 

Sluchovody poslucháčov osviežia aj atmosferickí blakoši z INDRID COLD, melodickí deathmetalisti z INNER SPHERE, ambientní metalcoreisti z BREAKING THE CIRCLE, metalisti z ARCH OF HELL, hybridní AWRIZIS, folkmetalovisti EMERALD SHINE, pohanskí folkeri z ĎYVINY a POETICKÉ HUDEBNÍ SPOLEČENSTVÍ.

 

Na svoje si v Tišnove prídu metalové, ale aj folkovejšie pohanské duše. Kapacita lístkov je obmedzená na 200 kusov, tak s prípadnou kúpou neváhajte.