“Samuraji z Pekla”, kapela SURVIVE z Tokia, aktívna viac ako 20 rokov, vydala nové digitálne EP a singel s názvom “The Road to Hell is Paved by Goodwill”. Na singli sa ako hosť objavil Tony “Demolition Man” Dolan z VENOM INC. EP-čko obsahuje aj reedíciu verzie skladby “Rules of Lies” z albumu “Human Misery” z roku 2015.

EP-čko kupujte tu: https://linkco.re/yUCr2SQh?lang=en

Mimochodom, SURVIVE vydali aj dve krátke epizódy opisujúce hostóriu kapely, takže ak Vám to náhodou uniklo, pozrite si linky nižšie.

Epizóda 1 – https://youtu.be/zctgJMwdCZ0
Epizóda 2 – https://youtu.be/x_Ev52d-3_w

Gitarový video tutoriál k skladbe “Wrath” si pozrite nižšie:


spustiť videospustiť video

Kapele SURVIVE vyšiel posledný album ‘Immortal Warriors’ v septembri 2018 - určený bol len pre japonský trh - no fanúšikovia sa jeho celosvetového vydania dočkali 24. septembra 2019 prostredníctvom Sliptrick Records.

‘Immortal Warriors’ je siedmym plnohodnotným albumom kapely, označovaný ako jeden z jej najlepších, plus obsahuje aj bonus track - cover verziu klasickej skladby Master Of Puppets od kapely Metallica.

Thrash Heroes - aj tak prezývajú kapelu SURVIVE z Tokia, ktorá začala svoju hudobnú púť pred viac ako 20 rokmi. Založil ju gitarista NEMO v roku 1998 a sláva kapely stúpala vysoko pomerne rýchlo, o čom svedčí aj množstvo odohratých koncertov po celom svete, vrátane veľkých festivalov. Na pódiách sa kapela stretla s velikánmi ako Behemoth, United, Killswitch Engage, Dope, Pulling Teeth, Testament, Outrage, Anthrax, Hatebleed, Napalm Death, Amon Amarth, Venom Inc, At The Gates a mnoho ďalších. SURVIVE majú svoje pevné miesto nielen na japonskej metalovej scéne, ale celosvetovo.