Nedávno vydaný nový singel SUCH IS LIFE od kapely Steve Misik & Co. sa nahrával v dôsledku korona problémov v troch krajinách - každý člen kapely v inom štáte.

SUCH IS LIFE je pieseň o „civilizovanom človeku“, duševnej nestabilite a neúcte k prírode a domorodým ľuďom. V textoch sa objavuje človek, ktorý filozofuje o predsudkoch, svojich skutkoch v živote.
Dúfajme, že tieto ťažké časy prinútia každého zamyslieť sa a viac ľudí si uvedomí, že malé veci môžu priniesť skutočné šťastie do každodenného života. A dúfajme, že keď táto pandémia skončí, každý ocení matku prírodu, slnečné žiarenie, prechádzky, rozhovory a stretnutia s blízkymi a ďalšími ľuďmi viac ako doteraz. Žiaľ, je vidieť dosť nenávisti v každej oblasti, ako aj na sociálnych sieťach.


spustiť videospustiť video

Prihláste sa do newslettra na oficiálnej stránke kapely a každý prihlásený dostane najnovšie správy, dátumy koncertov, prípadne lístky zadarmo. Každý tiež získa okamžitý prístup k najnovším singlom zadarmo + stiahnutie jedného kompletného albumu zadarmo. Prihláste sa na oficiálnej stránke https://www.stevemisikco.com

Kapela už pripravuje vydanie ďalšieho singla "Stuck in the truck", v ktorom bude účinkovať špeciálny hosť Derek Sherinian na klávesoch (Sons Of Apollo, Black Country Communion, Planet X, ex-Dream Theatre, ex-Kiss, ex-Billy Idol, ex-Alice Cooper, ex-Yngwie Y. Malmsteen a ďalší).

Linky, kde nájdete hudbu kapely