Spevácka hviezda STING už koncom júna pricestuje na Slovesnko. Pre návštevníkov koncertu chystá nový zvuk svojich najväčších hitov. Ochutnávku rockových aranžmánov na nosiči ponúkne už o pár dní. Turné aj najnovší album ponesú názov My Songs.

 

Uplynul už takmer rok, čo Sting roztancoval publikum na Bratislavskom hrade. Návštevníci koncertu si vychutnali piesne zo spoločného albumu 44/876, ktorý minulý rok vydal so Shaggym. Práve táto reggae ikona so Stingom absolvovala celé minuloročné turné. Spoločne okrem nových skladieb z albumu zaspievali aj Stingove najznámejšie hity, a to všetko s nádychom reggae. 

 

Tohtoročné turné sa bude niesť v rockovom duchu. Sting si pre fanúšikov pripravil nové aranžmány svojich hitov. Priaznivci sa na koncert môžu spevácky pripraviť vďaka albumu, ktorý nesie rovnaký názov ako turné My Songs.  Štúdiovka uzrie svetlo sveta 24. mája a poodhalí zvuk plánovaných koncertov.  V Bratislave si môžu fanúšikovia rockové verzie piesní ako Every Breath You Take, Desert Rose, Fragile, Message In The Bottle, Englishman In New York, Demolition Man a mnoho ďalších vychutnať už 30. júna na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

 

Tohtoročné turné sa Sting rozhodol osviežiť špeciálnymi hosťami. Anglická spevácka hviezda v každej krajine naplánovaného turné ponúkne iného hosťa. Pre slovenské publikum v Bratislave si vybral kapelu zo svojho rodného Anglicka WILD FRONT. Štvorica talentovaných muzikantov pochádza zo Southhampton a na konte majú dva vydané albumy StrippedPhysics. Členovia skupiny Andy-Joe Connell, Josh Betteridge, Jack Williams, Mike Flowers zachovajú rockovú myšlienku Stingovho koncertu a publiku zahrajú vlastné indierockové piesne.

 

Ako aj minulý rok, tak aj tento rok išli vstupenky na Stinga na dračku. Posledné týždne boli lístky na bratislavský koncert nedostupné. Tí, ktorí nemali šťastie si doposiaľ zaobstarať vstupenku, majú ešte jednu možnosť. „Pre veľký záujem sme do predaja pridali ďalšie vstupenky na Stingov bratislavský koncert. Po vypredaní týchto vtupeniek už nebude možnosť rozšíriť hľadisko o ďalšie miesta,“ informovala Janka Marczellová, PR manažérka organizátora.


spustiť videospustiť video