Logo
Namierené na hudobníkov a ich fanúšikov

Namierené na hudobníkov a ich fanúšikov

Go to english version

Vašu značku, produkt alebo službu môžete na stránkach online magazínu ROCKER propagovať viacerými spôsobmi. Vyberte si jeden alebo ich kombináciu tak, ako to vášmu marketinovému plánu vyhovuje.

Možnosti propagácie:

  • bannerová reklama,
  • podpora predaja formou súťaže,
  • content marketingová podpora - reklamné články.

Všetky uvedené možnosti sú podporené z našej strany na našej stránke sociálnej sieti Facebook.


Bannerová reklama

Na stránke ROCKER.sk sú dostupné 2 bannerové pozície a možnosť stať sa partnerom ROCKER.sk.

Bannerové pozície sa zobrazujú na titulnej stránke, podstránke kategórie a v detaile článku. Garantujeme, že na jednej bannerovej pozícii budú rotovať max. tri kampane, ktorých zobrazovací pomer je rovnocenný, tj. 1 : 1 : 1.

Bannerová pozícia 728 x 90px

Reklamný banner na tejto pozícii sa zobrazuje na hlavnej stránke, v podstránke kategórie článov a v detaile článku, ak článok obsahuje fotogalériu. Tu sa banner zobrazuje po každom 5. riadku fotografií.

Obrázky nižšie ukazujú, ako sú bannery umiestnené v jednotlivých šablónach.

Cena: 99 € / 1 mesiac

Bannerová pozícia 300 x 300px

Reklamný banner na tejto pozícii sa zobrazuje na hlavnej stránke, v podstránke kategórie článov, v detaile článku a v zozname podujatí. V zozname podujatí je banner na TOP pozícii, tj. úplne prvý v pravom stĺpci.

Obrázky nižšie ukazujú, ako sú bannery umiestnené v jednotlivých šablónach.

Cena: 49 € / 1 mesiac

Partner ROCKER.sk

Exkluzívna spolupráca, ktorá zabezpečuje partnerovi umiestnenie banneru na každej jednej podstránke, na ktorú sa čitateľ môže dostať. Zároveň je pred každé redakčné video uverejnené v období spolupráce umiestnený krátky (max. 5 sekúnd) spot partnera. Videá sú umiestnené v sieti Youtube na našom kanáli a zoznam redakčných videí je aj na stránke ROCKER.sk v časti Archív videí.
Partner má môžnosť uverejniť 6x reklamný článok zdarma (ak nájdeme nejaké prepojenie s tvrdou hudbou a jej komunitou), 12x status na facebookovom profile magazínu ROCKER zdarma.
Spolupráca sa uzatvára na obdobie minimálne 12 mesiacov.

DôležitéSpot partnera ostáva vo všetkých videách aj po ukončení spolupráce.

Cena: 1 800 € / 12 mesiacov

Podpora formou súťaže

Uveďte nový produkt na trh, zvýšte predaj už zavedeného produktu alebo spropagujte koncert formou súťaže, ktorou oslovíte hudobníkov a fanúšikov tvrdej hudby.
Vaša firma venuje ceny do súťaže, my promo a po zverejnení súťaž propagujeme pod každým článkom na stránke www.rocker.sk a/alebo na sociálnej sieti Facebook. 

Cena: zdarma
Hodnota ceny do súťaže závisí na dohode.

Reklamný článok

Propagácia formou reklamných článkov je jednou z najúčinnejších foriem. Ukážte čitateľom tú menej formálnu tvár vašej firmy, dovoľte im trochu nahliadnuť do zákulisia, získajte si ich sympatie zverejnením zaujímavostí, pikošiek a malých "prešľapov" alebo rekordov, ktoré ste zažili počas vášho pôsobenia na trhu. (tipy od odborníkov)

Cena: 39 € / článok

Online magazín ROCKER prevádzkuje spoločnosť Administör s.r.o., ktorá nie je platcom DPH.

Máte záujem? Kontaktujte nás.

 

© rocker.sk