Prečítaj si ďalšie naše články

Prečítaj si ďalšie naše články

Reakcie rockerov

 1. ubiarticle.comments.says:

  Super clanok, este lepsi koncert a ten vyber tych 8 dobrovolnikov bol uplne nahodny, moja frajerka bola jedna z 8 a nemali sme ziadny extra pas alebo VIP.. :)

 2. Jane Blakearticle.comments.says:

  Ďakujeme :) Neviem, ale zboku sme videli, že nejaké pásky rozdali a netušila som, k čomu boli, ale videla som, že prvá várka vybratá na pódium bola približne z tých oblastí, kde prebehlo páskovanie, preto som predpokladala tak, netvrdím to ale s istotou. :) Takže pokojne môže byť. Nehádam sa.

 3. emmaarticle.comments.says:

  Zaujimavy report aj fotky pekne, fajn sa to cita :) Tiez som rada, ze som sa mohla zucastnit no skoda, ze to bol jeden z tych kratsich koncertov, uvitala by som dlhsie a co to aj zo starsej tvorby, mam rada hlavne prve 2 CD. Mali sme celkom fajn miesta. Novy album ma neoslovil na druhej strane Strapo sa mi pacil na jeho koncerte som tiez este nebola takze dobry vyber. Skoda, ze nepouzili velku obrazovky pre ludi vzadu alebo na tribunach dost horsi vyhlad a este tie vlajky k tomu, potesi no nie ked to vlaje stale. No konfety a balony fajn na spestrenie :) No Tomo stale chyba keby aspon v ramci turne Stevieho oficialne predstavili a nie takto kde tu. Interakcia s fanusikmi bola tiez celkom ok, oproti inym koncertom co som citala a aj spatna vazba od nich co sa tyka spevu a tak. Na ten klip som zvedava hadam sa podari. Ogladom VIP na to, co je obsahom su predrazene no ak niekto chce nech si to plati, podla mna by bolo viac fajn keby si tahali z davu vsetkych fans len tak nahodou.

 4. Jane Blakearticle.comments.says:

  Ďakujeme :)

Tvoja reakcia

Cancel reply

© rocker.sk