Trenčín bude plný rebelov! Ak si myslíš, že medzi nich rýchlo zapadneš, rezervuj si sobotu 15. februára na akciu Rebel Night 3.

Počas večera sa predstavia štyri kapely – tou prvou z nich je česká ska-punk kapela Vision Days a nie je to žiaden nováčik. Na scéne pôsobí už takmer 30 rokov s celkom slušným počtom CD – posledné vydané minulý rok – a dokonca sa môžu pochváliť aj jedným DVD. Kapela je aktuálne na českom turné, v rámci ktorého si odskočia do Trenčína a Bratislavy.


Na Rebel Night 3 vám zahrá aj skvelá trenčianska kapela Výstraha, ktorá len prednedávnom vydala svoje prvé CD s názvom Moja Rebélia. Chalani o sebe hovoria, že hrajú „priamočiaru a neuhladenú strapatú muziku s textami o pive, cez kritiku života modernej doby, až po osobné a spoločenské problémy.“

Treťou kapelou bude bratislavská formácia Kto chce Čo chce. Punk-rocková kapela je na scéne od roku 2013.Určite nebudú chýbať skladby z relatívneho nového albumu „Všetko je iné“, ktorý kapela pustila do sveta minulý rok.

Štvrtou a zároveň poslednou kapelou bude Jura's Kanal. Pre mnohých fanúšikov to bude sviatok, pretože muzikanti sa postavia na pódium po dlhoročnej pauze a opäť predvedú skvelé skladby ako Opasky, Ráno či Cannabis ktoré sú z ich prvého albumu Odideologizovaný deziluzionizmus. Tak neváhaj a príď privítať chalanov naspäť na scéne.

Akcia Rebel Night 3 sa uskutoční 15.2.2020 v Klube Lúč v Trenčíne, organizátorom je Trenchtown Music.