Warning: file_get_contents(/www/hosting/rocker.sk/www/userfiles/cache/article_full_2680.cache): failed to open stream: No such file or directory in /www/hosting/rocker.sk/www/news-single.php on line 3
Šéfredaktorka Michaela Váleková - ROCKER.SK
Logo
Šéfredaktorka Michaela Váleková

Šéfredaktorka Michaela Váleková

Meno: Michaela Váleková
Mesto: Detva
V ROCKER.sk: od septembra 2013 ako redaktorka
                          od septembra 2015 ako šéfredaktorka 

 

E-mail: valekova@rocker.sk


Raz som videla na klubovom koncerte v Banskej Bystrici chalana, ktorý počas celého vystúpenia fotil. Ktosi mi povedal, že robí pre jedno médium a má vstup na koncerty zadarmo. Len zato, že o nich na druhý deň napíše pár riadkov a pridá nejaké fotky. Okamžite ma osvietilo, že toto by bolo niečo pre mňa. Aj žurnalistiku som išla študovať s tým, že budem písať o hudbe. Keď som objavila ponuku písať pre rozbiehajúci sa rockový web, veľmi som neváhala. Stala som sa súčasťou ROCKER.sk a on mojou. Spolu sme rástli. Boli chvíle, kedy to vyzeralo, že už to ďalej neutiahne a ja som si nevedela predstaviť, že by to malo skončiť. Našťastie sa tak nestalo a sme tu dodnes. Spolu deň čo deň.

 

Riadenie redakcie a písanie o hudbe ma napĺňa, pretože ma napĺňa samotná hudba. Nie je lepší pocit, ako stáť na koncerte hneď pred pódiom a nechať hudobné vlny prechádzať každou jednou bunkou tela. Nedám dopustiť na Guns N‘ Roses a hlavne Slasha, Alter Bridge, Foo Fighters, ale aj The Doors, Mötley Crüe, The Carburetors, HIM, Helloween a veľké množstvo ďalších. Inklinujem skôr k melodickejším rockovým a metalovým žánrom, ale rada sa nechávam očariť aj kúskami, pri ktorých by som nikdy nečakala, že sa objavia v mojom prehrávači.

© rocker.sk