Warning: file_get_contents(/www/hosting/rocker.sk/www/userfiles/cache/article_full_1453.cache): failed to open stream: No such file or directory in /www/hosting/rocker.sk/www/news-single.php on line 3
Propagujte svoje služby - ROCKER.SK
Logo
Propagujte svoje služby

Propagujte svoje služby

Go to english version

Väčšina kapiel počas svojho tvorivého obdobia využije aspoň raz služby nahrávacieho štúdia alebo vydavateľstva. Dajte im o sebe vedieť a oslovte ich na stránkach online magazínu ROCKER. Ponúkame vám rôzne možnosti, ako sa dostať do povedomia kapiel:

  • prezentujte svoje služby formou článku,
  • promujte sa nepriamo uverejňovaním tlačových správ o pripravovaných alebo už vydaných albumoch,
  • využite našu ponuku bannerovej reklamy (viac).

Prezentácia služieb formou článku

Technické parametre štúdia alebo portfólio kapiel, ktoré zastrešujete, nechajte na svojej stránke. V článku na ROCKER.sk zaujmite čitateľov zaujímavosťami, praktickými radami alebo ukážkami svojich úspechov. Ukážte, že v tom, čo robíte, ste naozaj dobrí. Pripravte seriál, v ktorom krok po kroku vysvetlíte, ako nahrať kvalitný album, ako ho zmixovať, zmastrovať a promovať tak, aby bol úspešný.

Cena: dohodou

Tlačové správy

Ak vydávate niekoľko albumov ročne a na propagácii “vašich” hudobných skupín vám záleží, na ROCKER.sk oslovíte cieľovú skupinu, ktorá vami vydané albumy bude kupovať a počúvať. Oslovíte fanúšikov rockovej, metalovej a punkovej hudby. Ak je písanie tlačových správ pre vás neefektívnou činnoťou, pošlite nám na recenziu plánované alebo práve vydané CD. Redakcia ROCKER.sk sa o propagáciu už postará. (viac)

Cena: zdarma

Máte záujem? Kontaktujte nás.

© rocker.sk