O prekvapivej spolupráci Princa temnôt OZZYHO OSBOURNEA s mladým raperom Post Malonem sa už toho nahovorilo. A chvalabohu za ňu. Ozzyho to totiž nakoplo, aby zapracoval na novom materiáli a pripravil nový sólový album. Na ňom mu hosťuje niekoľko kolegov z hudobnej brandže a nedávno jeho manželka potvrdila ďalšie zaujímavé meno.

 

Následník albumu Scream z roku 2010 ponesie názov Ordinary Man a Ozzy z neho zverejnil už dva single. V polo-autobiografickom klipe k Under The Gaveyard si jeho samotného zahral mladý herec Jack Kilmer (áno, herec Val Kilmer je jeho otec).

 

V druhej zverejnenej piesni Straight To Hell má však tých slávnejších mien viac. Na gitaru mu totiž hrá Slash a na basgitaru jeho kolega z Guns N' Roses Duff McKagan. Za bicie si sadol Chad Smith z Red Hot Chilli Peppers a druhú gitaru obsluhuje Andrew Watt známy z California Breed.

 

Sharon Osbourne, Ozzyho manželka a manažérka, v rozhovore potvrdila, že Ozzy spolupracoval na jednej piesni aj s Eltonom Johnom. Táto pieseň by sa tiež mala objaviť na novom albume, ktorý by mal vyjsť už v najbližšom čase (hovorí sa o januári 2020, no presný dátum nie je známy).

 

Okrem toho prezradila, že ho tento rok čaká veľa vecí, na ktoré sa spevák teší, keď sa kompletne zotaví zo zdravotných problémov - vydanie albumu, skúšky s kapelou, koncerty a možnosť byť so svojimi fanúšikmi. 


spustiť videospustiť video

Použité zdroje:
loudersound.com