Koncertná jeseň na Slovensku bude o ďalšiu zahraničnú hviezdu bohatšia! Celosvetovo obľúbená americká pop-rocková skupina OneRepublic zavíta do Bratislavy už v novembri tohto roka. Návštevníkov poteší najúspešnejšími skladbami naprieč svojou úspešnou hudobnou kariérou.

Šestica hudobníkov, ktorá sa vďaka svojimi úspešnými hitmi stala idolom mnohých priaznivcov súčasnej modernej muziky, štartuje koncertné turné po Európe už v marci. Skvelou správou pre slovenských fanúšikov je ohlásenie koncertu aj v Bratislave. LIVE IN CONCERT pod taktovkou OneRepublic sa uskutoční 10.11.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

 


Američania OneRepublic sa preslávili vďaka spolupráci s producentom Timbalandom a ich spoločnej skladbe Apologize, ktorej sa predalo viac ako 5 miliónov nosičov a na YouTube si pripísali vyše štvrť miliardy vzhliadnutí.

Zatiaľ kapela predala viac ako 16 miliónov kópií albumov a veľkú popularitu potvrdila tiež úspechmi hitov Wherever I GoLove Runs Out, All The Right Moves, Secrets či Counting Stars. Setlist nadchádzajúceho turné bude vyskladaný práve z ich najúspešnejších hitov, plus pridajú aj novinky, ktorými fanúšikov neustále zásobujú.

spustiť videospustiť video

V minulosti bola kapela nominovaná na Grammy a aktuálne znie v éteri slovenských rádií s najnovším singlom Wanted, na ktorom sa autorsky podielali okrem iných frontman skupiny i renomovaný skladateľ a textár Ryan Tedder, Brent Kutzle (Beyoncé/Ellie Goulding/Leona Lewis) a Tyler Spry, ktorý je dlhoročným spolupracovníkom OneRepublic či U2.

Zaujímavosťou a aj predpokladom skvelej šou je aj fakt, že všetci členovia OneRepublic - teda Ryan Tedder, Zach Filkins, Drew Brown, Brent Kutzle, Eddie Fisher a Brian Willett, sú multiinštrumentalisti. Frontman kapely Ryan Tedder, ktorý je zároveň skladateľom a producentom, má na konte i niekoľko spoluprác s Camilou Cabello, Kygom, Jamesom Arthurem, Hailee Steinfeld či legendárnymi Paulom McCartneym a U2.


Vstupenky na čerstvo ohlásené hudobné podujatie OneRepublic LIVE IN CONCERT, ktoré sa uskutoční 10.11.2020 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, budú k dispozícii od piatka 06. marca 2020 od 10:00 hod. na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal. 

spustiť videospustiť video