Aj keď sa festival Brutal Assault koná v lete, na svojom YouTube kanáli uverejňuje videá z niektorých vystúpení priebežne počas celého roka. Diváci tak majú možnosť si niektoré z nich pripomenúť, alebo si sprostredkovane, cez monitor, doplniť to, čo im v nabitom programe ušlo. A neznalí sa takto môžu s festivalom zoznámiť.

Popri už zverejnených troch zostrihoch z minuloročných setov a predĺženého festivalového aftermovie má youtube kanál novinku - všetky videá sú po novom v rozlíšení 4k, nemal by vám tak uniknúť ani najmenší detail.

Novo nahraným videom v portfóliu festivalu sú americkí IMMOLATION. Tí sú synonymom premysleného extrému s ukotveným názorom vystupujúcim proti všetkým sviatostiam. So svojou unikátnou hudbou a zvukom majú veľa nasledovníkov, ktorí sa k ich signifikantnému temnému zvuku hrdo hlásia. Nás nevynímajúc.


spustiť videospustiť video

Z minuloročných, už skôr uvedených videí, môžete vidieť časť vystúpenia precíznych extrémistov ABORTED a náladotvorného britského tria TOSKA. A spomínanú rozšírenú verziu aftermovie, ktorá bola publikovaná na konci roku 2019.

spustiť videospustiť video

spustiť videospustiť video

spustiť videospustiť video