Viac je vždy viac. Aj preto MOFOKILLER zverejňujú naraz hneď dva live videoklipy. Chalani v nových videách dokazujú, že ich hranie naživo baví a že to naživo vedia. Navyše si potrpia na tučný zvuk. Za novinkou kapely stojí jej spevák a basgitarista Miro Beka. Ten nahrávku mixoval, mastroval a dokonca sa postaral o strih videa.

 

„V minulosti sme nahrávali v rôznych štúdiách a spolupracovali s rôznymi ľuďmi. Výsledok bol vždy akýsi kompromis. Nikdy sme neboli na 100% spokojní. Preto sme sa rozhodli, že si budeme veci robiť sami. Vlastne dnes to tak robí mnoho kapiel. Z výsledku sa veľmi tešíme,“ hovorí Miro.

 

Videá vznikli v priestoroch známych bratislavských skúšobní Bunker Music House a aj preto tento počin nesie názov Naživo z Bunker Music House. Nahrávka je akýmsi prierezom tvorby kapely.

 

Satanove ruky pochádzajú z pol roka starého EP Kult. Absolútnou novinkou je Hmota, ktorá napovedá o momentálnom hudobnom smerovaní kapely. Časom pribudne ešte tretie video Amnestia na blbosť. Tú nájdeme na debutovom albume Väzby z roku 2015.

 

Matúš Cíger o texte skladby Hmota povedal: „Skladba je venovaná všetkým, čo trpia depresiami alebo úzkostnými stavmi a naučili sa s tým žiť, ale aj tým, čo ešte stále bojujú... S pár dobrými priateľmi je všetko lepšie.“


spustiť videospustiť video

Linky:

FB kapely