Dlhoočakávaný album Nórov Magick Touch je konečne na svete. Nesie názov Heads Have Got to Rock'n'Roll a práve dnes sa objavil na portáli ConsequenceOfSound.net. Ide o tretí album v poradí a vydanie zastrešili Edged Circle Productions. Vypočujte si Magick Touch's Heads Have Got to Rock'n'Roll nižšie v prehrávači.

Ich prvý debut Electrik Sorcery z roku 2016, ďalší počin Blades, Chains, Whips & Fire z roku 2018 - oba vydané vydavateľstvom Edged Circle - boli fanúšikmi prijaté viac než dobre. Digitálne EP Inside the Cage prišlo na svet minulý rok a kapela trpezlivo šperkovala svoju muziku, aby sme si teraz mohli vypočuť ich veľdielo!


Magick Touch sú na pódiách prakticky non-stop po celej Európe - samozrejme, s výnimkou pauzy spôsobenej koronavírusom. Album Heads Have Got to Rock'n'Roll obsahuje arzenál hymien, od hard rocku až po rôzne štýly metalu. Kapela zároveň objavuje nové riffy a tvrdosť lavíruje medzi "dark 'n' dramatic" až po "zabudni na zajtra, ži tu a teraz." Stále však platí, že nosnou časťou skladieb sú riffy, silné refrény, ohromné sóla a vždyprítomná rock 'n' rollová energia. Album obsahuje spolu desať klasických hard rockových kúskov, pričom každý jeden je obohatený o nejaké to prekvapenie.

"Na tomto albume sme naostrili nože, natiahli siete a pridali sme farby na našu hard rockovú paletu," hovorí basák a vokalista Christer Ottesen.

Kapela hovorí, že chráni dedičstvo zanechané kapelami ako Judas Priest, Saxon alebo Rainbow. Hlavy sa musia baviť na rock´n´rolle, takže ak ste ešte stále nenaskočili na vagón menom Magick Touch, urobte tak čo najskôr!

Album Heads Have Got to Rock'n'Roll si môžete vypočuť v prehrávači vyššie v článku. Videoklip k skladbe "Bad Decisions" si pozrite nižšie a ostatné videá sú na oficiálnom YouTube kanáli Magick Touch.

Tracklist nového albumu:

  1. (This isn't) Your First Rodeo
  2. Watchman's Requiem
  3. To the Limit
  4. Love is a Heart Disease
  5. Ready for the Quake
  6. Bad Decisions
  7. Phantom Friend
  8. Waiting for the Parasites
  9. Daggers Dance
  10. Doomsday I'm in Love


spustiť videospustiť video