O pár týždňov budeme v redakcii oslavovať vstup do siedmeho roku existencie. Denne prinášame novinky zo sveta rockovej, metalovej a punkovej scény. Aktuality, rozhovory, reportáže, recenzie albumov a v neposlednom rade zaujímavosti zo sveta aj domáceho prostredia.

V čase, kedy sú koncerty a festivaly možné len vo svete fantázie, púšťame do sveta prvú novinku. Vieme, že sme YouTube kanál zanedbávali a bola to chyba. Tak, ako pravidelne publikujeme písané články, od dnešného dňa budeme pravidelne pridávať aj video obsah.
Zatiaľ je natočených 12 videí, ktoré sa venujú rôznym témam. Preberieme zárobky kapiel, hlasovú prípravu speváka pred koncertom, múdre hlavy v hudbe a ďalšie. Prihláste sa k odberu tlačidlom nižšie a žiadne video už nepremeškáte.

Prihlásiť sa k odberu


Dnes už sú na YouTube kanáli prvé dve videá z tejto série. Tie ďalšie budeme uverejňovať vždy po 14 dňoch. Tento interval je nastavený len pre túto sériu videí. Pripravujeme aj ďalší video obsah, takže sledovať náš YouTube kanál sa oplatí. Možno vás zaujmú aj staršie videá - rozhovory s lokálnymi aj svetovými interpretmi, reportáže z koncertov alebo zoznamy typu 10 klipov, ktoré....

Ako píšem v nadpise, zatiaľ je vás na rockerskom YouTube kanáli 289, čo je oproti počtu denných návštev stránky naozaj málo. Je to naša chyba a tú teraz naprávame. Nižšie je prvé video a pripomínam ešte raz link na prihlásenie k odberu.

A čo tie ďalšie novinky, ktoré som spomínal v úvode? Nechajte sa prekvapiť, budú sa diať veci. V tomto období vám želám, nech ste zdraví vy aj všetci okolo vás.