Warning: file_get_contents(/www/hosting/rocker.sk/www/userfiles/cache/article_full_1458.cache): failed to open stream: No such file or directory in /www/hosting/rocker.sk/www/news-single.php on line 3
Kto a kde je ROCKER.sk - ROCKER.SK
Logo
Kto a kde je ROCKER.sk

Kto a kde je ROCKER.sk

Sme online magazín o rockovej, metalovej a punkovej hudbe. Od roku 2013 denne prinášame novinky, reportáže, recenzie a rozhovory so slovenskými a zahraničnými kapelami. Vieme, kedy a kde sú koncerty a festivaly, kedy sa bude dať kúpiť CD tvojej obľúbenej kapely.

Ponúkame spoluprácu kapelám, vydavateľstvám, agentúramfirmám. Podporujeme a propagujeme slovenskú hudbu, rôzne akcie a projekty.

Kontaktuj nás v prípade, že chceš navrhnúť tému na článok, objavil si technický problém alebo sa ti nepozdáva naša práca.

Ak nás chceš pochváliť, urob to verejne. Na svojom FB profile, Twitteri alebo v komentároch pod článkom. Ukáž priateľom, že si rocker. Ukáž svojim priateľom, že ROCKER.sk sa ti páči.

 

Prevádzkovateľ / Fakturačné údajeZodpovedná osobaŠéfredaktorAdresa redakcie
Administör s.r.o.

Partizánska 800/17
91101 Trenčín

IČO: 48 252 034
DIČ / IČ DPH: SK212 010 6802
Ing. Peter Sjekel

Partizánska 800/17
911 01 Trenčín
Peter Sjekel

ROCKER.SK

Partizánska 800/17
911 01 Trenčín

Registračné číslo
ISSN 2453-9910

Firma je zapísaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Trenčín,
​v oddiele Sro, vložka č. 31887/R
email: sjekel@rocker.sk
mobil: +421 904 488 148

 

email: sjekel@rocker.sk
 
 
    

Media kit pre spoluprácu

Stiahnite si logo, inverzné logo, reklamný spot magazínu ROCKER.sk - stiahnuť v rar

 


Staň sa tvárou ROCKER.sk

Staň sa novou tvárou YouTube kanála ROCKER.sk

Pošli linky na svoje 2 - 3 videá na akúkoľvek tému na adresu sjekel@rocker.sk. Ak nemáš žiadne skúsenosti, ale odvaha ti nechýba, tak sa ozvi tiež.

Čo ťa čaká?

  • Tvorivá voľnosť. Ak chceš robiť rozhovory, rob ich. Ak sa chceš venovať hudobnej investigatíve, môžeš. Ak máš záujem o povrchné témy - kozaté baby, sexi chlapi, drahý životný štýl hviezd, rob u nás "bulvár".
  • Podpora redakcie. Vymyslíme ti témy, pomôžeme s hľadaním zdrojov, dodáme techniku a ak bude poblíž nejaká megahviezda, vybavíme akreditáciu a rozhovor. Že sa to dá dokazujú rozhovory s Floor Jansen, Epica, Sabaton a ďalšie, ktoré už na YouTube máme.
  • Dostatok času. Nepotrebujeme denné vlogy ani týždenné súhrny noviniek (tie potrebujeme, ale netrváme na tom). Ak sa dohodneme na jednom videu za mesiac, bude jedno mesačne.
  • Technika a softvér. Ak vieš strihať, je to plus, dostaneš prístup ku kompletnénu Adobe balíku - neobmedzene. Ak sa na postprodukciu necítiš, urobíme to niekto iný a ty sa venuj natáčaniu a práci pred kamerou.
  • Odmenu. Odmenou ti bude nehynúca sláva, davy fanúšikov a vstupenky na top koncerty na Slovensku, v Čechách a okolitých štátoch. Peniaze ti nesľúbim, ale niekedy motyka vystrelí.

Pošli nám správu

© rocker.sk